" /> درباره ما – سرمابان – فروش پنکه آبی – فروش پنکه مه پاش – سایت فروش پنکه

درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید

شروع کار

شرکت سرمابان در سال 1391 کار خود را آغاز نمود . این شرکت ارائه دهنده انواع و اقسام پنکه های آبی و صنعتی و پنکه مه پاش به تمام نقاط ایران می باشد . شعار ما آرامش مشتری می باشد.

صدور فاکتور

شرکت سرمابان با ارائه فاکتور رسمی به همراه کد ملی ، مهر شرکت و شماره ثبت شرکت این اطمینان را به شما می دهد که با آرامش خاطر از ما خریداری کنید .

خدمات سرمابان

خدمات شرکت سرمابان ، اجاره و فروش انواع و اقسام پنکه های آبی ، مه پاش ، صنعتی می باشد . شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در منو > قسمت خدمات ما را بررسی بفرمایید

انبار شرکت سرمابان

شرکت سرمابان دارای انبار بزرگی می باشد که در ان قریب به 7000 محصول متفاوت وجود دارد ، شما مشتریان عزیز می توانید با آرامش محصول خود را سفارش دهید .

نحوه کار

اگر شما می خواهید محصول خود را سفارش دهید ، پس از بررسی محصولات ما در صفحه ی فروشگاه می توانید با ما تماس بگیرید و محصول (پنکه مه پاش ، پنکه آبی ،پنکه صنعتی) خود را سفارش دهید .

پشتیبانی 24 ساعته

شرکت سرمابان برای آرامش بیشتر شما مشتریان عزیز به صورت تمام وقت و 24 ساعته به شما مشتریان عزیز پاسخگو می باشد و به سوالات شما و مشکلات جواب می دهد .

قرارداد با سازمان ها

اگر شما از طرف یک سازمان در نظر دارید برای مجموعه خود از پنکه های سرمابان استفاده کنید . می توانید با عقد قراردادی توافقی به این اصل مهم دست یابیم .

ضمانت کالا

شرکت سرمابان تمام کالا های خود را تضمین می کند و به شما ضمانت نامه ای یک ساله برای تعویض کالا و دو ساله برای تعمیر را به شما می دهد . تا با ارامش از محصول استفاده نمایید.

چگونه با سرمابان تماس بگیریم ؟؟

شما می توانید برای ارتباط با شرکت سرمابان با مراجعه به صفحه ی تماس با ما از طریق تلفن ، شبکه های اجتماعی ، ارسال پیغام با ما تماس بگیرید . همچنین شما می توانید ادرس دقیق مجموع را در این صفحه مشاهده کنید .

سرمابان

مشتریان ما