تعمیر بخاری قارچی

پنکه مه پاش شرکت سرمابان که به اون پنکه رطوبت ساز یا آب پاش هم گفته میشه، وسیله ای برای خنک کردن فضای بازه و با ریز کردن قطرات آب و پرتابش به محیط اطراف باعث خنکی هوا میشه که توی فصل گرم تابستون، شرایط نشستن و لذت بردن از فضای باز رو براتون مهیا می‌کنه

چه زمانی باید به فکر تعمیر بخاری قارچی باشیم؟

برخی مواقع نیاز به تعمیرات بحاری قارچی قطعی است و توصیه می شود از نیرو های متخصص شرکت سرمابان که تجربه کافی در تعمیر انواع بخاری را دارد، کمک بگیرید. تعدادی از مواردی که نیاز به تعمیر بخاری قارچی وجود دارد را در ادامه بررسی کرده ایم. هر یک از موارد زیر که برایتان پیش آمد، برای تعمیرات بخاری قارچی در محل با سرمابان تماس بگیرید تا نزدیک ترین متخصص بخاری قارچی را به محل شما اعزام کنیم.

استشمام بوی گاز از بخاری قارچی گازی

اگر بوی گاز از بخاری قارچی استشمام می کنید لازم است از یک تعمیرکار بخاریقارچی کمک بگیرید. تعمیرکاران بخاری سرمابان در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. چرا بخاری بوی گاز می دهد؟ این موضوع دلایل متفاوتی دارد.

استشمام بوی گاز از بخاری گازی در شرایط مختلف اتفاق می افتد.

استشمام بوی گاز ناشی از سوخت با روشن شدن بخاری:

از روشن کردن بخاری از بخاری روشن و در حال کار بوی گاز خام به مشام می رسد. استشمام بوی گاز ناشی از سوخت با روشن شدن بخاری.

شمعك بخاری خاموش می شود:

اگر در هنگام روشن كردن بخاری قارچی با رها كردن دکمه فرمان به منظور روشن ماندن شمعك، گاز قطع و شمعك بخاری خاموش می شود، نیاز به تعمیرکار بخاری قارچی برای تعمیرات دارید. و این مشکل به دلایل زیر رخ می دهد.

خرابی بوبین بخاری قارچی

در صورتی كه ترموكوپل سالم باشد. عیب از بوبین می باشد مطابق آنچه در مبحث ترموكوپل و بوبین از فهرست لوازم گازسوز گفته شده بوبین را آزمایش كنید ودر صورت معیوب بودن آن را عوض کنید.

اگر شعله پیلوت كوتاه است و تنظیم نمی شود با وجود فشار گاز مناسب در شبكه لوله كشی، شعله پیلوت كوتاه است و تنظیم نمی شود. دلیل به وجود آمدن این مشکل را گفته ایم. اگر خودتان در زمینه تعمیرات بخاری تخصص ندارید از تعمیرکار بخاری قارچی شرکت سرمابان کمک بگیرید.

خرابی مشعل بخاری قارچی

مشعل یکی از بخش های اصلی بخاری قارچی است که در صورت وجود اختلال در آن، مشکلاتی در کارکرد بخاری به وجود می آورد. از جمله این مشکلات می توان به آبی نبودن شعله بخاری گازی، نشت و استشمام گاز از بخاری قارچی در زمان روشن بودن آن اشاره کرد.

خرابی پیلوت بخاری قارچی

یکی دیگر از قطعات بخاری قارچی که ممکن است پس از مدتی به هر دلیلی درست کار نکند، پیلوت است. معمولا مشکلاتی که کاربران بخاری های بخاری قارچی با آن برخورد می کنند، روشن نماندن پیلوت، نزدن فندک بخاری و اختلال در کارکرد ترموکوبل است که مورد خطرناکی به حساب می آید. مشعل یکی از بخش های اصلی بخاری قارچی است که در صورت وجود اختلال در آن، مشکلاتی در کارکرد بخاری قارچی به وجود می آورد. از جمله این مشکلات می توان به آبی نیودن شعله  بخاری قارچی، نشت گاز و استشمام گاز از بخاری در زمان روشن بودن آن اشاره نمود.

مدیر سایت
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه