بخاری قارچی

پنکه مه پاش شرکت سرمابان که به اون پنکه رطوبت ساز یا آب پاش هم گفته میشه، وسیله ای برای خنک کردن فضای بازه و با ریز کردن قطرات آب و پرتابش به محیط اطراف باعث خنکی هوا میشه که توی فصل گرم تابستون، شرایط نشستن و لذت بردن از فضای باز رو براتون مهیا می‌کنه

بخاری قارچی مدل هیتر چتری چیست؟ بخاری گازی مدل هیتر چتری وسیله‌ای برای گرم کردن داخل آلاچیق یا محیط های بیرون رستوران وکافه و ساختمان ها می‌باشد که با گاز طبیعی یا گاز مایع کار میکند . شعله بخاری فضای باز هوا را به طور موضعی گرم مینماید و سپس به وسیله قانون انتقال گرما در هوا ، با توجه به کارکردش تا 20 متر مکعب خود هوای خود را گرم میکند.

 

بخاری فضای باز

بخاری قارچی : با شروع فصل سرما تمامی انسان ها به فکر راه اندازی وسایل گرمایشی خود در خارج و داخل منزل خود می افتند. راه اندازی و یا نصب و سرویس وسایل گرمایشی مانند : هیتر چتری، پکیج ها، آبگرمکن ها و یا موتورخانه ها و یا رادیاتورهای متصل به آن ها و همچنین بخاری ها و شومینه ها و روشن کردن و راه اندازی این نوع وسیله ها در اخر فصل گرما بسیار مناسب تر میباشد ، تامنتظر  شروع فصل سرما باشیم زیرا شامل هزینه کم تر و بهینه تر در آن زمان خواهد بود.

بخاری گازی چتری چیست؟

به یک وسیله گرمایشی که از یک بدنه استوانه فلزی تشکیل شده است و باید حتما توسط گاز و یا مشعل و همچنین لوله ای که متصل به گاز باشد کار کند و داشتن شرایط ایمنی برای آن از ملزومات می باشد هیتر چتری گفته میشود.

در خرید هیتر چتری بیش از آنکه بخواهید به زیبایی ظاهری هیتر چتری توجه کنید و یا مثلا به عنوان صرفه جویی به دنبال ارزان قیمت ها در این وسایل بگردید ، بهتر است تا به نکات ایمنی و استانداردهای آن توجه کنیم .

 

چرا که گرمای هیتر چتری همیشه لذت بخش نیست و به خصوص بخاری های گازی حوادث تلخی را در صورت رعایت نکردن ایمنی در پی خواهند داشت که هزینه هایی چند برابر هزینه اولیه خرید یک بخاری فضای باز هیتر پاسیو استاندارد و البته هزینه هایی جبران ناپذیر به خانواده های خریدار تحمیل میکند .

انواع هیتر چتری و کاربرد آنها هیتر چتری گازی میتواند در نوع شهری و کپسولی و با توجه به محل نصب آن و فضایی که داریم انتخاب و استفاده گردد .

 

هیتر چتری گازی مدل کپسولی

هیتر چتری گازی کپسولی که تقریبا در تمام مکان های باز دیده می شود می بایستی دارای ویژگی هایی باشد که در درجه اول ایمنی و تولید گرمای مناسب  در آن رعایت گردد و به علاوه موضوع صرفه جویی انرژی را در نظر داشته باشید.

اگر برای محیط باز خود به گزینه هیتر های چتری کپسولی فکر می کنید باید بدانید که حرارت هیتر چتری از مدل های دیگر کمی کمتر است و فضای کمی را در محیط اشغال می کنند. هیتر چتری گازی شهری هیتر چتری شهری را شرکت های سازنده برای مکان هایی که به خروجی گاز شهری نزدیک هستند طراحی کرده اند مثل انواع آلاچیق ها و یا یک بالکن در منزل، پس نهایتا تا 12 متر مکعب قدرت گرما دارند ، بنابراین مناسب مکان هایی با فضای بسته نیستند.

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه